Етно стиль у жіночому одязі

    

Етно-стиль в одязі: модне рішення з національним «характером»
 
Як модний напрямок, етно-стиль сформувався в середині минулого століття, втіливши в одязі кращі національні риси і найвиразніші характеристики. Критики розглядають в етніку кілька автентичних категорій, що впливають на формування тенденції стилю. Крім культурних традицій, реалізованих за допомогою фарб і сюжетних візерунків, етно-стиль в одязі - це також:
 
· Ментальність нації, що поєднує і поетику бунтарства, і лірику духовності;
· Історичні мотиви розвитку народу;
· Особливості природного ландшафту, флори і населяє місцевість фауни;
· Кліматичні умови, види етнічної діяльності (впливають, зокрема, на структуру тканин і домінуючі фасони).
У кожної нації - свій етно-стиль, легко вгадується за концепцією крою костюма, палітрі відтінків, технікам декорування і т.д. На відміну від авторських дизайнерських робіт, наряди в форматі етніки є уособленням колективного національного стилю, тому що головний кутюр'є тут - народ.
 
Класичні риси етно-стилю формувалися протягом століть, а то й тисячоліть. Використання національних мотивів у створенні сучасних модних колекцій - запозичення, при цьому, кожен майстер намагається привнести в створюваний образ художню індивідуальність, ексклюзивність, відокремивши, тим самим, виріб від класичного народного костюма.
 
Етніка в одязі: новий погляд на звичну класику
 
Етно-стиль в одязі особливо популярний у весняно-літній період, коли гардероб стає більш відкритим для експериментів з кольором і фасоном. Вишукані сукні, блузи, сарафани, костюми, брюки, сорочки, піджаки - для втілення національних культурних віянь обмеження зняті!
 
Український етно-стиль асоціюється з вишиванкою, причому техніка декорування вироби вийшла за межі звичної нам вільної лляної сорочки з довгим рукавом. У сучасному світі вишиванка - це широкий список атрибутів одягу для жінок, чоловіків і дітей, тому бути в модному тренді можна всією родиною!
 
Жіночий одяг в етно-стилі презентована характерними вишитими блузами, традиційними для українського національного костюма, а також спідницями і сукнями. Новинка сезону - вишиті аксесуари, вишукано доповнюють модний етнічний ансамбль нотної практичності.
 
Український етно-стиль в одязі реалізований не стільки за рахунок інженерної концепції вироби, скільки обробкою - декоруванням. В основі оформлення вироби зосереджена вишивка «хрестиком», «гладдю» та іншими популярними автентичними техніками, секрети яких передаються майстрам з покоління до покоління.
 
Творчий задум дизайнера легко вирішимо за допомогою комбінації відтінків. Якщо в класичній вишиванці присутні червоний, чорний, жовтий, зелений та інші національні барви на білому або чорному тлі, то сучасна етніка в одязі допускає застосування самої незвичайної палітри на всіляких колірних фонах.
 
Одяг в етностилі, вишиванка, вишиванка лляна - модно, красиво, недорого!
На відміну від ультра-модних сучасних стилів, етно-стиль - універсальний, а це значить, що оригінальна вишиванка підійде кожному, незалежно від віку, соціального статусу, культурних поглядів.
 
Еволюція українського національного костюма будувалася на кращих модні віяння історичних епох. Сьогодні етно-стиль чудово «уживається» з джинсами, невластивими нашої культурної ментальності, вільними брюками-Алладін і палаццо, шортами, міні-спідницями, відкритими грецькими сандалями і навіть чобітьми-ботфорди.
 
Хочеш бути модним - «знайди себе» в етно-стилі! А допомога в оформленні художнього образу завжди нададуть фахівці - досвідчені консультанти.
 
 
Колекцію вишуканої національного одягу презентує інтернет-магазин «Діброва» - один з провідних онлайн-бутиків України. У галереї сайту dibrova.com.ua представлені тільки актуальні фасони модного сезону. З доставкою в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі тощо можна придбати недорогі вишиванки, якість яких підтверджена споживчими відгуками!  Вишита лляна сукня, блуза із вишивкою, вишита сорочка на льоні, плаття-міді із вишивкою, лляне плаття-максі, вишитий костюм, вишитий комплект, парний комплект, лляна вишиванка, трикотажне плаття із вишивкою...
 
Бути модним не тільки можна, а й необхідно, тому що гардероб - це спосіб самовираження, інсталяція автентичності натури. Етніка в одязі - правильне рішення для тих, хто шукає в стилі комфорт, що підкреслює індивідуальність характеру і глибину світогляду!