Украинский стиль в детской одежде

Використання українського стилю в дитячому одязі - одна з провідних модних тенденцій останніх років.
 
Прищеплення любові до культури і традицій українського народу, патріотизм і національна самосвідомість для багатьох малюків починаються з придбання дитячого сукні в українському стилі - яскравого, багато прикрашеного вишивкою, традиційного крою, так схожого на мамине.
 
Український дитячий стиль викликає загальне захоплення. Голлівудські зірки, які відвідують нашу країну, як сувенір набувають вишиті сукні і костюмчики для своїх малюків.
 
Представляємо в нашій галереї наряди для маленьких і юних модниць, органічно поєднують національні мотиви з трендовими напрямками дитячого одягу.
 
Плаття для маляток ...
Для самих маленьких - дитячі вишиті плаття в українському стилі, зшиті з натуральних гіпоалергенних тканин (льону, бавовни).
 
Яскрава вишивка на білому (світлому) фоні робить кожну річ ошатною і неповторною. Це квіткові візерунки з традиційними українськими квітами: маками, волошками, ромашками, соняшниками; багаті графічні, вишиті червоними / чорними / синіми нитками, зі старовинними символами-оберегами по коміру, краях рукавів і подолу для захисту від негативної енергетики.
 
Вільний крій і рукава-реглан не утрудняють рухів і ріднять дитячі сукні в українському стилі з класичними вишитими жіночими сорочками.
 
Образ «дівчинки-квіточки» органічно доповнює вінок або прикрашений квітами обруч для волосся.
 
... і їх старших сестричок
Дівчаток трохи старшого віку і підліткам ми пропонуємо нарядні білі сукні з вишивкою, які можна одягнути на вихід, і на сімейне свято, і шкільну вечірку. Віяння часу - вишиті сукні блакитного і жовтого кольорів - виглядають так само багато і оригінально. Плавні лінії і прилеглий силует підкреслюють витонченість фігури.
 
Використання у візерунку зображення квітки лілеї - традиційно для вишитого одягу українських дівчат, підкреслює їх молодість і чистоту.
 
Поєднання в плаття білого, чорного і червоного кольорів не тільки має сакральне значення, а й є потужним оберегом для своєї господині.
 
Завершить цілісний образ стильний вишитий клатч, з візерунком, що повторює або поєднується з візерунком сукні.
 
Дитяча спідниця в українському стилі
Щоб створити закінчений костюм для дівчинки, до вже наявної вишиванці можна придбати спідницю в українському стилі.
 
Дитяча спідниця шиється в двох варіантах:
 
для малюків - пишна, зібрана на талії «Тетянка» червоного або синього кольору; поділ і пояс деяких моделей прикрашають смужкою вишивки з геометричним або квітковим візерунком;
для дівчаток-підлітків - пряма, що нагадує дорослу плахту, з розташованим внизу спереду візерунком - букетом квітів; або прісобранная / пряма, густо розшита горизонтальними смугами з геометричним візерунком.
Вишиті спідниці для підлітків прекрасно поєднуються з футболками, джинсовим і шкільним жакетами, так що, купуючи спідницю в українському стилі для своєї дочки, будьте впевнені - вбрання не залежиться в шафі.
 
Різноманітність моделей, техніки вишитих орнаментів і квіткових мотивів, оригінальний дизайн, якісні тканини дитячих суконь, представлених на сайті, дозволять підібрати річ, яку ваша дівчинка носитиме із задоволенням. Цікавий варіант - сукні з однаковою вишивкою для сестер або близьких подружок.
 
Популярність українського стилю в дитячому одязі - яскравий приклад духовного відродження української нації, її цінностей і традицій!