Вишиванки: тренд!

  

Стильні вишиванки: модний етно-тренд сезону!
Мода на вишиванки демонструє стабільну закономірну циклічність. Вишиті лляні сорочки - це не тільки художнє втілення української національної ідеї. Етнічною атрибуту, презентують панорамну насиченість традиційних технологій декорування чоловічого та жіночого одягу, відведена важливіша естетична роль.
 
Ставши духовним «генокодами» української культури, вишиті блузи, плахти, спідниці уособлюють глибину патріотичного почуття як дизайнерів, так і прихильників етно-моди. І якщо для одних вишиванки є способом художнього самовираження, для інших це - можливість підкреслити внутрішній ментальний настрій, проявити толерантність до національного характеру. До того ж, модні вишиванки - це завжди:
 
· Зручно;
· Практично;
· Ошатно;
· Індивідуально;
· Актуально.
 
Патріотична мода: вишиванки від провідних українських брендів
Стильні вишиванки у виконанні сучасних українських майстрів завоювали любов цінителів автентичного слов'янського костюма на всіх континентах. Техніки декорування національного одягу за допомогою кольорових ниток передавалися з покоління в покоління протягом віків, удосконалюючись і адаптуючись під нові модні віяння.
 
Як би не «вела» себе мода, вишиванки завжди користуються попитом, про що прекрасно знають творці брендового одягу. Класична національна сорочка або деталь гардеробу, на якій технологія вишивки «хрестиком» або «гладдю» присутня у вигляді обробки, фрагмента - не дивина для подіуму. Багато колекцій стильного одягу від європейських кутюр'є придбали «свіжості дихання» завдяки стильним вишиванок, презентованим в несподіваному арт-форматі вечірніх і навіть весільних суконь.
 
Популярність етнічних мотивів, взятих на озброєння досвідченими дизайнерами, лише підкреслює значимість українського національного костюма в еволюції світової моди. Вишиванки модних брендів прикрашають вітрини елітних бутіків Парижа, Мілана, Берліна, Лондона. Якщо вас зацікавив вишуканий «патріотичний» гардероб у вигляді сорочки, блузи, спідниці, а то й цілого костюма - значить, ви тримаєте руку на пульсі історії!
 
Модні вишиванки - авторські колекції недорого і з доставкою
Вважається, що «свою» вишиванку людина розпізнає відразу. Зручний фасон, що вабить гра фарб, сюжетна лінія візерунка - все це додає образу виразною індивідуальності, яка формує внутрішній естетичний комфорт.
 
Індустрія створення трендової одягу до української національної атрибутики поставилася з глибокою повагою. Якісні, стильні вишиванки, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, заслуговують позитивних відгуків критиків, які відзначають авторський внесок майстра у кожну з презентованих моделей. Лляні вироби повністю відповідають автентичності задуму вишиванки, а сучасний підхід до крою, концепція побудови костюма свідчать про ексклюзивність представлених нарядів, які, до того ж, дуже модні!
 
Модні вишиванки, фото яких представлені на сайті інтернет-магазину Dibrovа, доступні для придбання. Вибрати стильний парадний атрибут або вишуканий одяг для повсякденного носіння можна, не відходячи від домашнього комп'ютера або ноутбука, за лояльною ціною і з доставкою в межах України!
 
Консультаційну підтримку при замовленні вироби надасть досвідчений консультант, який професійно орієнтується в законах моди. Ще одна наша перевага - лояльний ціновий діапазон. Недорогі модні вишиванки і аксесуари від провідних українських брендів стануть прекрасним подарунком близьким людям, колегам, друзям, для яких національна ідея і етнічні культурні традиції так само близькі, як народна мудрість!